Serkan Salgar Hakkında

Orta okul yıllarının tatil dönemlerinde yardımcı çıraklık yaparak kuaförlük serüvenine başlayan Serkan Salgar, 3 yıl çıraklık yaptıktan sonra 1999 yılında kalfa olarak çalışmaya devam etti.

Ankara’nın çeşitli yerlerinde çalışarak mesleğini icra ettikten sonra daha fazla tecrübe kazanabilmek amacıyla Antalya’ya yelken açtı ve uzun süre Antalya’da mesleğini icra etti.

Birikimleri ve edindiği tecrübeleri ile Ankara’ya dönüş yaptı. Ankara’nın ve Türkiye’nin tanınmış kuaför salonlarında Kuaförlük yaptıktan sonra bilgi birikimi ve tecrübelerinin kendisine verdiği güvenle Kuaför Salonunu açtı.

Serkan Salgar Erkek Kuaförü

 

Serkan Salgar, Törekent’de açmış olduğu kuaför salonunda sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Mesleğini icra ederken yararlanmış olduğu teknolojik imkanlar ve konuk huzurunu artırmak amacı ile dizayn ettiği salonu, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tasarlanmıştır.

Verilen Hizmetler ve Tedarikler

 

Saç / sakal kesimi, dizaynı aynı zamanda yüz bakımı ve bakım ürünlerinin tedariğini sizler için gerçekleştirmektedir.

Serkan Salgar’ın randevu sistemi üzerinden alacağınız randevular ile sizleri salonda bekleme gibi durumlardan kurtarmaktadır. Bu sayede pandemi sürecini de en uygun şekilde atlatmak için adım atılmıştır.

Sağlıcakla kalın.